Тетяна Сосновська та Жанна Куява |
25 вересня 2013
|
...2... Одним із перших у Києві свої двері відчинив для мітингувальників Музей Павла Тичини, що знаходиться неподалік епіцентру подій. Там учасникам протестів пропонували безоплатно грітися, пити гарячі напої, відвідувати музейний кінозал... -
Ігор ПОШИВАЙЛО: Музеї України і ЄвроМайдан, учимося бути завжди разом із власним народом http://petro-tronko.blogspot.com/2013/12/blog-post_434.html
...3... Інтернет-портал Музейний простір презентує третій рейтинг популярності сторінок музеїв і галерей у Facebook. Першу спробу проаналізувати, як музеї використовують соціальні мережі для взаємодії з аудиторією, зробили рік тому. За цей час проявилося кілька моментів...
25-е місце: Pavlo Tychyna Flat & Museum Музей-квартира Павла Тичини (Київ) -
Facebook: 100 кращих музеїв і галерей України-2013 за уподобаннями користувачів світової соцмережі http://petro-tronko.blogspot.com/2013/12/facebook-100-2013.html
I. Фундація Петра Тронько запалює посеред дня
символічну скіпку, щоби вдень із вогнем знайти...
Започаткований Інтернет-порталом Музейний простір рейтинг є актуальним і важливим. Він зовсім молодий і потребує підтримки та допомоги. І Фундація Героя України, Академіка Петра Тронька не лише декларує це, не лише пропагує і пропагуватиме надалі Рейтинг у своєму Інтернет-виданні та на кількох сторінках ФВ, але й зобов'язується найближчим часом підготувати свої пропозиції-доповнення для Укладачів Рейтингу.
Втім, іще цього року, в його останній день - 31 грудня 2013 року, ми запалюємо посеред дня символічну скіпку і запрошуємо вдень з вогнем до мережі Фейсбук і Укладачів Рейтингу, і всю громаду...
У такий спосіб хочемо уточнити один рядок Рейтингу та, найголовніше, сердечно привітати колег із колективу Музею Павла Тичини з Новим роком, висловити своє щире захоплення їхньою неймовірною працездатністю у творенні оригінальних проектів у Фейсбуці. В цій справі, поза сумнівом, ВОНИ - ЧЕМПІОНИ!!! І заслужили спеціальне, особливе гран-прі за використання соціальних мереж.
Фундація Петра Тронька не знає в Україні іншого музею, який би так розгорнув діяльність у Фейсбуці: наполегливо-активно, мудро-креативно, сучасно-модерно, революційно-далекоглядно.
...Жовтий колір - відсвіт вищезгаданої скіпки...
23 грудня 2013 р. о 10:00
Музей-квартира Павла Тичини (Київ)
25 грудня 2013 р. о 10:00
Музей-квартира Павла Тичини (Київ)
2 січня 2014 р. о 11:00
Музей-квартира Павла Тичини (Київ)
вчора о 12:00
Київ, ЄвроМайдан, мала сцена
8 січня 2014 р. о 10:00
Музей-квартира Павла Тичини (Київ)Шановні Укладачі Музейного рейтингу, будь ласка, зробіть виняток не лише для учасника рейтингу Национальный Заповедник София Киевская (рус.) / Національний заповідник «Софія Київська» (укр.), якому ви приплюсували уподобання 2-ї сторінки. Винагородіть, будь ласка, справедливо подвижницьку працю Музею Павла Тичини!
II. Музей Павла Тичини започатковує
нічні екскурсії з каганцем
Коли сутінки лягають на місто, за вікнами деяких музеїв спалахує світло, яке закликає перехожих завітати до затишних музейних кімнат. Деякі вікна зрадливо позирають на нас шибками, за якими відсутнє життя, бо робочий день закінчуєтся ледь не з настанням темноти. Але музей, як будь-який організм, не може жити без спілкування, без людського голосу, без тихих кроків відвідувачів, які йдуть у царину пізнання.
Проте, мусимо враховувати й реалії життя. Електроенергія має здатність не лише освітлювати нам життя, а й накопичувати суму коштів, яку треба сплатити. А грошей зайвих немає (та й не повинно бути ЗАЙВИХ грошей), тому й вдаються музеї до різних засобів економії, обираючи найзручніший для себе спосіб.
От ми, наприклад, живемо з страхом, що через незрозумілі примхи балансоутримувача нашого приміщення (а це, як не дивно - Національний музей літератури України) в січні-лютому ювілейного для музею 2014-го року у нас можуть взагалі відрізати світло. Вас це дивує? Нас - вже ні, бо ті примхи давно перейшли розумну межу та мають руйнівний для культури характер.
Спочатку нас це лякало. Але потім ми зрозуміли, що таке в історії вже було. Коли люди жили без світла, коли письменники писали при свічці, коли в окупації та по війні світло відключали, коли пихата управдом вирішувала, чи буде в вашій квартирі світло, коли нахабний та брутальний сусід намагався до вашого лічильника під"єднати й свої дротики і паразитувати на вашій шиї. Усе це перейшло, перемеженилося. Життя налагодилося.
От і нам усім треба з розумінням поставитися до ситуації та поміркувати: як жити кожному музею у час вечірніх сутінок?
Ми пропонуємо Вам, шановні друзі: якщо ви полюбляєте музеї чи міркуєте де цікаво й змістовно провести вечір за доступною ціною, скористатися нашою новою опцією.
Із 2 січня 2014 року у переліку наших послуг з"вляється нова пропозиція - екскурс меморіальною квартирою "А було ж колись і таке!" Невеличкими групами (6-7 чоловік) ми разом з вами мандруватимемо меморіальною квартирою поета так само, як робив це Павло Григорович, коли в його помешканні відмикали світло. Ви побачите музей у світлі невеличкого вогника та почуєте розповіді не про бравурне життя генія, а про особливо потаємні сторінки його життя.
Щодня такі екскурсії відбуватимуться о 17.00 та о 18.00. По четвергах та по п"ятницях буде іще й третя екскурсія - о 19.00.
2 січня 2014-го дві екскурсії ми даруємо представникам ГО "Демократичний Альянс". В інші святкові дні (3 - 8 січня) по одній екскурсії (о 17.00) також будуть подаровані нашим партнерам, друзям, однодумцям. Але екскурсії о 18.00 проводитимуться для вас та ваших друзів.
Квитки та запрошення треба буде зарезервувати й викупити заздалегідь! Вартість екскурсії - 35,00 грн. У вартість вхідного квитка входять збірки з віршами Павла Тичини.
Графік таких екскурсів:
2 січня - 17.00(вільна), 18.00 (для ДемАльянсу), 19,00 (для ДемАльянсу)
3 січня - 17.00; 18.00; 19.00
4 січня - 17,00; 18,00;
5 січня - 17,00; 18,00;
Телефон для довідок: 044 234-43-27
Автор: Музей-квартира Павла Тичини (Київ)
| 28 грудня 2013 13:10 |
Джерело: http://prostir.museum/ua/post/31854
Підготував: Анатолій СЄРИКОВ
Підготував: Анатолій СЄРИКОВ
P.S. Дозвольте принагідно нагадати інші тематичні публікації
Інтернет-видання Фундації Героя України, Академіка Петра Тронька:
Інтернет-видання Фундації Героя України, Академіка Петра Тронька:
Музеї та соціальні мережі. Закордонний досвід
http://petro-tronko.blogspot.com/2013/10/blog-post_17.html
http://petro-tronko.blogspot.com/2013/10/blog-post_17.html
Facebook: 100 кращих музеїв і галерей України-2013
за уподобаннями користувачів світової соцмережі
Ігор ПОШИВАЙЛО: Музеї України і ЄвроМайдан, учимося бути завжди разом із
власним народом
http://petro-tronko.blogspot.com/2013/12/blog-post_434.html
Немає коментарів:
Дописати коментар
Ваша думка